James Hardie Denmark, filial af James Hardie Europe GmbH

Kirkevej 3
DK-8751 Gedved
Denmark


Kontakt:
Tlf. (+45) 39 69 89 07

Bestilling: order-dk@jameshardie.com
Teknik: teknik-dk@jameshardie.com
Faktura: finance-dk@jameshardie.com
Generelt: fermacell-dk@jameshardie.com

Receptionens åbningstider:
Mandag - Torsdag: 8.00 - 16:00
Fredag: 8:00 - 15:00

Jesper Hove Donbæk
Area Sales Manager
Midt- & Nordjylland


Mobil +45 3070 3009
jesper.hove@jameshardie.com

Christian Rosensten
Area Sales Manager
Midt-, Sønderjylland & Fyn


Mobil +45 4029 9009
christian.rosensten@
jameshardie.com

Henrik Max Rasmussen
Fermacell/James Hardie konsulent
Sjælland & Øerne

Mobil +45 4020 6691
henrik.max@jameshardie.com

Per Mosegaard
Area Sales Manager
Storkøbenhavn & Nordsjælland


Mobil +45 3037 0606
per.mosegaard@jameshardie.com

Carsten Laugesen
Area Sales Manager / Arkitektkonsulent
Sjælland (inkl. Storkøbenhavn) & Øerne

Mobil +45 2047 2047
carsten.laugesen@jameshardie.com

Jan Warming
Projektrådgiver (Arkitekter & Ingeniører)
Sønderjylland, Fyn & Sjælland


Mobil +45 4024 6909
jan.warming@jameshardie.com

Peder Hauch
Projektrådgiver (Arkitekter & Ingeniører)
Midt- & Nordjylland


Mobil +45 2445 2047
peder.hauch@jameshardie.com

Thomas Åberg
Technical KAM, Prefab/Housing
Sweden/Denmark


SE Mobil +46 735 179 969
DK Mobil +45 3060 0591
thomas.aberg@jameshardie.com

Hans Kjøller
Salgschef, Danmark

Mobil +45 4020 2096
hans.kjoller@jameshardie.com

Jens Engbo Norddal
Country Manager, Denmark

Mobil +45 4020 9009
jens.norddal@jameshardie.com


 
Køn:

James Hardie Group bruger de oplysninger, du giver i denne formular, til at kontakte dig og give dig de oplysninger, du vil have om produkter, begivenheder og nyheder.
Ja, jeg har læst Politik til beskyttelse af personlige oplysninger , og jeg accepterer behandlingen af mine personlige oplysninger, der er beskrevet deri af James Hardie Group (Fermacell GmbH, James Hardie Europe BV og dets datterselskaber).
×